55تن پسماند خشک در شهریور از غرفه های بازیافت منطقه 6 جمع آوری شد


55تن پسماند خشک در شهریور از غرفه های بازیافت منطقه 6 جمع آوری شد

بروزرسانی شده در1397/7/9

رئیس خدمات شهری 6 اعلام کرد: در ماه گذشته 54855 کیلوگرم پسماند خشک به غرفه های بازیافت تحویل داده شد که بالاترین حجم  دریافت شده کاغذ و مقوا و پسماند الکترونیک بوده است.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 ،خدامی رئیس خدمات شهری گفت: هدف از ایجاد این غرفه ها حفظ پاکیزگی محیط زیست و استفاده بهینه از پسماندهای خشک و بازگرداندن قسمت اعظم آن به چرخه تولید است، امروزه با گذشت سال ها از شروع طرح غرفه بازیافت، این کانکس جایگاه خود را در کوچه ها و محله ها یافته است و نقش بسزایی در تفکیک زباله ها ایفا میکند.

وی ادامه داد: منطقه شش دارای 26 غرفه بازیافت می باشد که می توان گفت با تناسب خوبی در سطح منطقه در بین نواحی و محلات مستقر شده اند و تا پایان سال به تعداد این کانکسها افزوده خواهد شد.

خدامی  ادامه داد: با توجه به افزایش حجم پسماند خشک جمع آوری شده توسط متصدیان نسبت به ماه قبل این اداره اقدام به تقدیر از دو نفر از غرفه داران با توجه به عملکرد روزانه ، نظافت غرفه، میزان حجم پسماند جمع آوری شده و ..کرد  همچنین به افرادی که فرزند محصل داشتند نیز هدیه تحصیلی تعلق گرفت.

وی در پایان افزود: غرفه های بازیافت  در روزهای غیر تعطیل از ساعت 8 الی17و روزهای پنج شنبه 8الی14  و در روزهای تعطیل نیز طبق شیفت مشخص در مکان های تعیین شده آماده خدمت رسانی به شهروندان و دریافت پسماند های خشک تفکیک شده آنان می باشند و در ازای پسماندهای دریافتی به شهروندان مطابق تعرفه سازمان مدیریت پسماند مواد شوینده یا وجه نقد تحویل می شود.

 
print
  نظرات