لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر جمال زاده


لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر جمال زاده

بروزرسانی شده در1397/4/20

فرزاد هنرور شهردار ناحیه 2 اظهارکرد: اجرای عملیات لکه گیری معابر محله کشاورز با هدف مناسب‌سازی سطوح کوچه ها و خیابان‏‌ها و رفع مشکلات آسفالت آغاز شده است.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6،هنرور شهردار ناحیه 2، تصریح کرد: ترمیم نوارهای حفاری و لکه گیری آسفالت معابر  ادامه دارد و مدیریت شهری با هدف بهبود تردد خودروهاو ایمنی در تردد شهروندان اکیپ آسفالت فعالیت خود را آغاز کرده است .وی اضافه کرد: مهمترین  مطالبات  شهروندان بهبود وضعیت تردد در معابر شهری و زیباسازی محیط شهری است که در هم اکنون این مساله توجه ویژه‌ای خواهد شد.

ایشان عنوان کرد: لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر این ناحیه از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری است بنابراین شهرداری برای کسب رضایت شهروندان معابری که نیاز به ترمیم دارند را با اولویت‌بندی آسفالت و بهسازی در دستورکار خود قرار داده است .

ایشان اظهار داشت  نگهداری و ترمیم آسفالت ها همه ساله مقادیر زیادی هزینه را بر شهرداری تحمیل می کند و ترمیم به موقع و سریع آسفالت از هزینه های بعدی جلوگیری می نماید خرابی ها و گودال ها خطری برای عبور و مرور به شمار می‌روند و اگر به فوریت مرمت نشوند، توسعه پیدا کرده و خرابی های بزرگتری را موجب می‌شوند، از این رو باید به محض پیدایش گودال و یا خرابی آسفالت آن را لکه‌گیری کرد.

هنرور بیان کرد: با هدف سهولت در عبور و مرور شهروندان جهت بهسازی وساماندهی شبکه معابر شهری و رفاه حال شهروندان، اقدامات مناسبی در راستای اصلاح آسفالت محلات سطح ناحیه صورت گرفته است که کلیه این خرابی ها در بازدیدهای میدانی روزانه و هفتگی مدیران و کارشناسان ناحیه به همراه شورایاران برداشت می شود.

 

print
  نظرات