شهردار منطقه6 در جلسه شورای مدیران در منطقه 6 مطرح کرد

35 مسجد در سطح محلات مرکزی تهران میزبان روزه داران است


35 مسجد در سطح محلات مرکزی تهران میزبان روزه داران است

بروزرسانی شده در1397/2/26

عظیم بابایی با بیان اینکه در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان 35 مسجد در سطح محلات مرکزی تهران برای میزبانی از روزه داران، غباروبی و عطر افشانی آماده سازی می شودگفت: منطقه شش بعنوان قلب فرهنگی پایتخت و با توجه به موقعیت خاص این منطقه باید در این نوع مراسم پیش قدم باشد که به خوبی توانسته است در این حوزه خدمات رسانی نماید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 ،شهردار منطقه 6 گفت: همچنین در همه مساجد و حسینیه ها نسبت به نظافت و زیبایی بصری پیرامون مساجد اقدام شده و رنگ آمیزی، جمع آوری پرده ها و پوسترهای زاید، معطر سازی و تجهیز وسایل بهداشتی در مساجد در حال انجام است.

عظیم بابایی گفت: روند توسعه پروژه ها خوب پیش می رود و پیش بینی می شود طبق برنامه زمانبندی در نیمه نخست تابستان افتتاح شود.

 بابایی با اشاره به اینکه با افتتاح این پروژه ها سرانه های فرهنگی و اجتماعی قلب پایتخت افزایش می یابد گفت: مجموعه ورزشی و سوله مدیریت بحران کردستان در بزرگراه کردستان شامل ساختمان اداری، سالن های توپی، انبار مدیریت بحران، ساختمان مدیریت بحران مطابق استانداردهای ستاد بحران طراحی شده است.

 شهردار منطقه 6 با بیان اینکه پروژه مسجدسرای گل ها نیز به مراحل اتمامی کار خود نزدیک شده است گفت: بخشی از پروژه به مسجد و بخشی به سرای محله اختصاص یافته و در خیابان کارگر شمالی قرار دارد .

بابایی همچنین گفت: ساختمان و اسکان کارگری ایستگاه بازیافت از جنس سازه اسکلت فلزی بوده و بخشی از پروژه به اسکان کارگری و بخشی به سوله بازیافت اختصاص دارد.

 به گفته شهردار منطقه 6 احداث سوله چند منظوره مديريت بحران والفجر نیز با كاربري بخش هاي اداري، ورزشي و پايگاه مديريت بحران در شهرك والفجر تکمیل می شود.

خدامی معاون خدمات شهری منطقه 6 با توجه به باراش باران های اخیر گفت : تشکرویژه داریم از شهرداران نواحی که  با تلاش های خود سعی داشتند در سطح منطقه 6 دچار هیچ مورد آبگرفتگی معابر نباشیم .

 


















print
  نظرات