35 مسجد در سطح محلات مرکزی تهران میزبان روزه داران است print

image

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 ،شهردار منطقه 6 گفت: همچنین در همه مساجد و حسینیه ها نسبت به نظافت و زیبایی بصری پیرامون مساجد اقدام شده و رنگ آمیزی، جمع آوری پرده ها و پوسترهای زاید، معطر سازی و تجهیز وسایل بهداشتی در مساجد در حال انجام است.

عظیم بابایی گفت: روند توسعه پروژه ها خوب پیش می رود و پیش بینی می شود طبق برنامه زمانبندی در نیمه نخست تابستان افتتاح شود.

 بابایی با اشاره به اینکه با افتتاح این پروژه ها سرانه های فرهنگی و اجتماعی قلب پایتخت افزایش می یابد گفت: مجموعه ورزشی و سوله مدیریت بحران کردستان در بزرگراه کردستان شامل ساختمان اداری، سالن های توپی، انبار مدیریت بحران، ساختمان مدیریت بحران مطابق استانداردهای ستاد بحران طراحی شده است.

 شهردار منطقه 6 با بیان اینکه پروژه مسجدسرای گل ها نیز به مراحل اتمامی کار خود نزدیک شده است گفت: بخشی از پروژه به مسجد و بخشی به سرای محله اختصاص یافته و در خیابان کارگر شمالی قرار دارد .

بابایی همچنین گفت: ساختمان و اسکان کارگری ایستگاه بازیافت از جنس سازه اسکلت فلزی بوده و بخشی از پروژه به اسکان کارگری و بخشی به سوله بازیافت اختصاص دارد.

 به گفته شهردار منطقه 6 احداث سوله چند منظوره مديريت بحران والفجر نیز با كاربري بخش هاي اداري، ورزشي و پايگاه مديريت بحران در شهرك والفجر تکمیل می شود.

خدامی معاون خدمات شهری منطقه 6 با توجه به باراش باران های اخیر گفت : تشکرویژه داریم از شهرداران نواحی که  با تلاش های خود سعی داشتند در سطح منطقه 6 دچار هیچ مورد آبگرفتگی معابر نباشیم .

 1397/2/26

  نظرات