معاون توسعه منابع انسانی منطقه 6 در اختتامیه مسابقات جام فجر مطرح کرد؛

بهبود روحیه کارکنان منجر به افزایش رضایت ارباب رجوع می شود


بهبود روحیه کارکنان منجر به افزایش رضایت ارباب رجوع می شود

بروزرسانی شده در1396/11/29

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 6 در مراسم اختتامیه مسابقات جام فجر کارکنان از استقبال کارکنان برای شرکت در برنامه های ورزشی تقدیر کرد و گفت: ورزش فرصتی را برای همکاران فراهم می کند تا در محیط سالم تری فعالیت کرده و  فعالیت در محیطی عاری از تنش در نهایت به بهبود عملکرد کارکنان و افزایش رضایت ارباب رجوع منجر می شود.


 

سید علی موسوی با اشاره به اینکه باید با همکاری، تلاش و بالابردن روحیه ورزشی در کنار هم، انسجام فکری، فردی و سازمانی را بهبود بخشیم گفت: در بخشنامه شهرداری تهران، امکان ورزش کارکنان هفته ای دوبار و هر بار به مدت یک ساعت و نیم با هدف ایجاد روحیه نشاط و رفع خستگی جسمی و روحی لحاظ شده است.

موسوی ضمن اهدای جوایز افراد برگزیده از کلیه پرسنل خواست با جدیت از امکاناتی که توسط اداره رفاه معاونت توسعه منابع انسانی فراهم شده است برای آماده سازی جسم و بالابردن توانمندی های خوداستفاده کنند. گفتنی است در این دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان، تنیس روی میز آقایان، مسابقات شنای کودکان و نوجوانان در دو رده سنی 8 تا 12 و 13 تا 16 سال، مسابقات دوی فرزندان پسر در فضای مفرح و چمن مصنوعی و دوچرخه سواری فرزندان پسر با حضور جمعی از والدین برگزار شد .b

 

 
print
  نظرات