ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست print

image

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سید مهدی حسینی  در این 2نشست صمیمی که چهاردهم شهریور ماه انجام شد ،با بیان اینکه ما وامدار خون شهداء و مدیون از خودگذشتگی‌های آن‌ها هستیم، تصریح کرد: ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست.

حسینی  با تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: با توفیق الهی، حضور در جمع خانواده معزز شهدا و جانبازان جنگ تحمیلی موجب شادابی روح می گردد و رسیدگی به امور این عزیزان افتخار بزرگی است که می بایست با عشق به خدمتگزاری انجام شود .

وی افزود: خانواده های شهدا ،ایثارگران و جانبازان ، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

شایان ذکر است در این 2 دیدار صمیمی خانواده معزز شهیدان والامقام سید امیرسعید عمادی استرآبادی، سید محمود میر سجادی به بیان خاطرات خود از این 2شهید پرداخته و از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه6  و هیئت همراه تشکر کردند.

در این دیدار ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه6 با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر ، از این 2 خانواده معظم قدردانی کرد .

گفتنی است، شهید سید امیرسعید عمادی استرآبادی در سال 65 در منطقه عملياتي شلمچه  و شهيد سید محمود میر سجادی در سال  60در منطقه عملياتي آبادان به شهادت نایل شدند.

1396/6/14

  نظرات