فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه6

ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست


ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست

بروزرسانی شده در1396/6/14

در راستای رسیدگی به مشکلات و نیازهای خانواده های معظم شهدا و دلجويي از اين خانواده هاي معظم و معزز ، فرمانده حوزه مقاومت  بسیج حوزه شهرداری منطقه 6 ، این هفته نیز مهمان خانواده2 تن از شهدای سرافراز 8 سال دفاع مقدس بود .


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سید مهدی حسینی  در این 2نشست صمیمی که چهاردهم شهریور ماه انجام شد ،با بیان اینکه ما وامدار خون شهداء و مدیون از خودگذشتگی‌های آن‌ها هستیم، تصریح کرد: ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست.

حسینی  با تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: با توفیق الهی، حضور در جمع خانواده معزز شهدا و جانبازان جنگ تحمیلی موجب شادابی روح می گردد و رسیدگی به امور این عزیزان افتخار بزرگی است که می بایست با عشق به خدمتگزاری انجام شود .

وی افزود: خانواده های شهدا ،ایثارگران و جانبازان ، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

شایان ذکر است در این 2 دیدار صمیمی خانواده معزز شهیدان والامقام سید امیرسعید عمادی استرآبادی، سید محمود میر سجادی به بیان خاطرات خود از این 2شهید پرداخته و از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه6  و هیئت همراه تشکر کردند.

در این دیدار ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه6 با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر ، از این 2 خانواده معظم قدردانی کرد .

گفتنی است، شهید سید امیرسعید عمادی استرآبادی در سال 65 در منطقه عملياتي شلمچه  و شهيد سید محمود میر سجادی در سال  60در منطقه عملياتي آبادان به شهادت نایل شدند.
print
  نظرات