نمایش شرح خبر
بازدید شهردار منطقه ۶از پیاده راه فرهنگی "شهر رمضان "در بوستان لاله print

image

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 ، دهداری پورشهردار منطقه ۶ گفت: پیاده راه فرهنگی "شهر رمضان" به مناسبت ماه ضیافت الهی در بوستان لاله برپاست و تا ۳۱،اردیبهشت ادامه دارد.

دهداری پوربا تاکید بر لزوم ایجاد تغییرات فرهنگي به عنوان اصل اساسي در تحول و اصلاح جامعه و دستيابي به توسعه پايدار شهري، عنوان کرد: معاونت امور اجتماعي و فرهنگی منطقه با استفاده از پتانسيل هاي فرهنگي موجود كه داراي سبقه تاريخي ، سياسي و فرهنگي هستند اقدام به برپايي پياده راه فرهنگي و هنري شهر الرمضان در بوستان لاله کرد.

وی یادآور شد: برپایی سکوی هنر با اجرای برنامه های هنری و موسیقی با رویکرد مذهبی ، بخش رونق تولید و حمایت از کار آفرینان، برنامه های سلامت محور از قبیل مشاوره تغذیه سالم و مشاوره طب سنتی، بخش کودک و نوجوان همراه با برگزاری مسابقات قرآنی و قصه گویی، بخش ورزش، بازی و سرگرمی، بازی های فکری و مهارتی، بخش تغذیه سالم و افطاری ساده و بخش کتاب با برپایی کافه کتاب و عرضه و توزیع کتاب و محصولات فرهنگی از جمله فعالیت هایی است که در این طرح اجرا می شود.

شهردار منطقه ۶،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان افزود: این پیاده راه در راستای ارتقای نشاط معنوی و اجتماعی شهروندان و معرفی ظرفیت های موجود محله ها و با هدف ترویج فرهنگ روزه داری و همچنین آشنایی با فرهنگ و سنت دیرینه ماه رمضان در بین اقوام مختلف هرشب از ساعت ۲۰ پذیرای شهروندان است.

وی به تشریح برنامه های این پیاده راه پرداخت و گفت: بیش از ۲۵ غرفه در این پیاده راه فعالیت می کنند.

شهردار منطقه شش گفت: این ویژه برنامه ها شامل سکوی هنر، سکوی رونق تولید، سکوی سلامت، سکوی کودک و نوجوان، سکوی ورزش، بازی و سرگرمی و سکوی تغذیه سالم است.

 دهداری پور تصریح کرد: عموم شهروندان می توانند با حضور در این پیاده راه، از برنامه های این جشن بهره مند شوند.

شهردار منطقه ۶ اظهار داشت با توجه به طیف گسترده مخاطبان این برنامه ها اعم از جوانان، نوجوانان و کودکان و سلایق متفاوتی که از این برنامه استفاده می‌کنند، برنامه‌ریزی‌های انجام شده به گونه‌ای صورت گرفته است که خدمات ارائه شده تنوع و گستردگی لازم را داشته باشند.

 

1398/2/24

  نظرات