نمایش شرح خبر
رسیدگی ویژه به ترمیم آبماندگی های در سطح منطقه 6 print

imageبه گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، سید مجید غمخوار به لزوم ترمیم آبماندگی های در سطح منطقه جهت سهولت تردد شهروندان وهمچنین جلوگیری از تخریب آسفالت و کفپوش پیاده روها ودیگر مشکلات احتمالی تأکید کرده و در این راستا اقدامات جدی و موثری در دوره جدید مدیریت این حوزه محقق شده است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه شش اضافه کرد: در این خصوص نیاز به لکه گیری و اصلاح هندسی در سطوحی از معابر در سطح منطقه بوده و در سال جاری تا پایان دی ماه نسبت به ترمیم  1500 متر مربع از معابر با 330 تن و ترمیم و اجرای 647 متر طول نهر و جدول گذاری  به همراه 800 متر مربع ترمیم پیاده رو های سطح منطقه اقدام گردیده است.

غمخوار اضافه کرد: یکی از مطالبات شهروندان بهبود وضعیت تردد در معابر شهری و زیباسازی محیط شهری بوده و ترمیم و مرمت آسفالت معابر بر اساس اولویت بندی صورت می گیرد.

وی کاهش هزینه ها را در اقدامات پیشگیرانه بیان کردند و افزودند که در کنار مرمت خرابی های موجود می بایست اقدامات پیشگیرانه جهت ممانعت از خرابی های بیشتر صورت پذیرد از این رو نگاه ویژه و مستمر به امر آبگرفتگی معابر از مصادیق اقدامات پیشگیرانه می باشد.

1397/12/13

  نظرات