نمایش شرح خبر
موکب شهید همدانی میعادگاه عاشقان حسینی در مرز شلمچه print

image

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمد رضا دهداری پور با بیان اینکه نظافت و پاكيزه‌سازي و جمع‌آوري پسماندها به عنوان مأموريت اصلي نیروهای خدمات شهری در مرز شلمچه در نظر گرفته شده بود، تصریح کرد: به صورت سه شیفت 14 کیلومترمسیر رفت و برگشت از میدان مقاومت خرمشهر تا سه راهی یادمان و از سه راهی یادمان تا خود یادمان شهدا  به همت نیروهای خدمات شهری منطقه شش نظافت می شد. 
شهردار منطقه شش با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در حوزه خدمات شهری گفت: خدمت رسانی 160 نیروی انسانی به منظور پاکیزه سازی مرز شلمچه به صورت شبانه روزی، استقرار 3 دستگاه خودروی حمله زباله، 3 دستگاه نیسان، یک دستگاه واترجت، 50 مخزن 1100 لیتری جمع آوری زباله و استقرار 3 دستگاه خودروی آتش نشانی با 9 پرسنل به منظور بهبود خدمت رسانی به زوار در نظر گرفته شده بود. 
دهداری پور با اشاره به نصب 120 چشمه سرویس بهداشتی و حمام در مرز شلمچه گفت: هر روز نظافت و پاکیزه سازی این سرویس ها به همت نیروهای خدمات شهری صورت می گرفت. 
شهردار منطقه شش از  استقرار کیوسک بانک شهر در مرز شلمچه خبر داد و گفت: زائرین در انجام کارهای مالی خود از خدمات این کیوسک بهره مند می شدند. 
دهداری پور همچنین با اشاره به فعالیت داوطلبانه خیاطین در مرز شلمچه گفت: کارهای داوطلبانه این چنین حال و هوای خاصی به مرز بخشیده بود. 
شهردار منطقه شش با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت خیرین محلی امکان پخت و پخش غذای گرم در موکب شهید همدانی فراهم آمده بود گفت: همچنین به همت سازمان فرهنگی هنری هر شب بعد از نماز مغرب و عشا دو فیلم روز سینما با محور جنگ پخش می شد.

 

 


 

1397/8/12

  نظرات