نمایش شرح خبر
آمادگي كامل و تمهيدات لازم براي برپايي با شكوه يوم الله 13 آبان print

image

به گزارش روابط عمومي منطقه 6 ، محمد رضا دهداري پور توضیح داد: مسیر راهپیمایی از محل دانشگاه تهران تا لانه جاسوسي واقع در خیابان طالقانی آماده سازی شده و تمهیدات ترافیکی مخصوص برای مبادی ورودی و خروجی منتهی به محور طالقانی و مسیرهای جایگزین این محور در نظر گرفته شده است.
دهداری پور همچنین از تمهیدات اندیشیده شده در حوزه خدمات شهری خبر داد و گفت: مسیر راهپیمایی نظافت و پاکیزه سازی شده و در طول و بعد از راهپیمایی نیز نیرو های خدمات شهری درحال خدمت رسانی خواهند بود.
دهداری پور با اشاره به اجرای برنامه های ویژه فرهنگی در روز 13 آبان گفت: اجرای تئاتر در خصوص جنايات آمریکا و اسرائيل و پخش تصاوير و فيلم هاي مرتبط در خصوص تسخير لانه جاسوسي امريكا از جمله ویژه برنامه های در نظر گرفته شده برای این روز است.
شهردار منطقه شش با اشاره به برپایی غرفه های معاونت فرهنگی و اجتماعی در طول مسیر راهپیمایی گفت: غرفه هاي مختلف نظير مبارزه با استكبار جهاني، انزجار از سياست هاي منحوس ايالات متحده ي آمريكا با موضوع خوشنويسي شعارهاي مرتبط ، ثبت حضور با موضوع برپايي ايستگاه عكاسي از حضور شهروندان در راهپيمايي 13 آبان ، بازي هاي رايانه اي و آموزشي ساخت ايران، روايت تصوير آگاهي رساني در خصوص واقعه تاريخ ساز تبعيد حضرت امام خميني(ره)، غرفه های ورزشی و سلامت از جمله غرفه های برپا شده است.
دهداری پور ادامه داد: دیوار نگاره ای نیز با موضوع تصاویر مرتبط با روز 13 آبان با موضوع آگاهی رسانی در خصوص 3 واقعه تاریخ ساز تبعید حضرت امام خمینی(ره) ،13 آبان 1343 و تسخیر لانه جاسوسی امریکا در طول مسیر راهپیمایی برپا می شود.
دهداری پور همچنین از استقرار نیروهای آتش نشانی، اورژانس در مسیر راهپیمایی خبر داد.

1397/8/12

  نظرات