انتقادات و پيشنهادات

شهر وند گرامی


نظر سنجی پيش رو با هدف دريافت بی واسطه نظرات، پيشنهادات و انتقادات شهروندان محترم طراحی و تهيه شده و همه نظرات دريافت شده مستقيما توسط مديريت سايت دريافت و بررسی و در صورت تمايل خود شما با برقراری ارتباط مستقيم پيگيری خواهد شد . همچنين پس از بررسی و طبقه بندی پيام های دريافت شده ، موارد مهم و مرتبط با موضوع مديريت شهری به همراه پيگيری های انجام شده به صورت مستند در همين سايت منعکس خواهند شد .
محموع تعداد حروفی که در محل تعيين شده تايپ می کنيد نبايد بيشتر از 1800 حرف باشد و پيامهايی بيشتر از اين مقدار به صورت خودکار حذف خواهند شد .لطفا برای مرور پاسخ های ارائه شده صفحه پاسخهای انتقادات و پيشنهادها را بازديد نماييد .
مدیریت شهری منطقه 6 نظرات و پیشنهادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می نگرد. مجموعه شهرداری بر آن است تا با دریافت بدون واسطه و شفاف نظرات و پیشنهادات شما فرهیخته گرامی، گامی مهم و اساسی در ارتقای مدیریت شهری منطقه بردارد. خواهشمند است ما را با نظرات ارزنده خود یاری نمایید.
در صورتيکه مايل هستيد در مورد موضوعی که مطرح می کنيد مستقيما با شما تماس گرفته شود ، لطفا آدرس پست الکترونيکی خود را (اختياری) در محل تعيين شده وارد نماييد يا در متن پيام خود شماره تماس تلفنی خود را اعلام بفرماييد . در غير اين صورت محتوای مطالبی که ارسال می کنيد کاملا محرمانه تلقی شده و صرفا به منظور رسيدگی به مواردی که طرح می کنيد در نظر گرفته خواهند شد .